Krepšelis

Krepšelis tuščias

Back To Shop

Rudas popierinis maišelis su rankenėlėmis, 180x80x210mm

0.20  su PVM

Ekologiškas maišelis pagamintas iš 90g/m2 KRAFT popieriaus. Aukštos kokybės, rudos spalvos popieriniai maišeliai tinka verslo dovanoms, drabužiams, maisto produktams, konferencijos medžiagai ir kitoms prekėms pakuoti.

Išmatavimai – 180x80x210mm.

Ekologiškas maišelis pagamintas iš 90g/m2 KRAFT popieriaus. Aukštos kokybės, rudos spalvos popieriniai maišeliai tinka verslo dovanoms, drabužiams, maisto produktams, konferencijos medžiagai ir kitoms prekėms pakuoti. Į vidų įklijuotos rankenėlės itin tvirtos – gali išlaikyti iki 11 kg svorį.
Tai populiariausias pakavimo būdas mažose parduotuvėse, kurios siūlo išskirtines prekes – originalius drabužius, įvairius siuvinius ir namų apyvokos daiktus. Atkreipkite dėmesį – pakavimui skirtas popierinis maišelis turi būti du ar net tris kartus didesnis už dovaną ar jame esančią prekę.
Pagal individualų užsakymą atspausdiname šilkografinę ar ofsetinę spaudą: spalvotą logotipą ar kitus pageidaujamus užrašus. Arba galime pagaminti individualų medinį antspaudą su jūsų logotipu ar užrašu, kurį naudosite ilgai.

Minimalus užsakymas su vienos spalvos šilkografine spauda – 150 maišelių.

Minimalus užsakymas su dviejų spalvų šilkografine spauda – 100 maišelių.

Minimalus užsakymas su ofsetine spauda – 500 maišelių.

  • Maišelių matmenys: ilgis x plotis x aukštis.

Krepšelis

Krepšelis tuščias

Back To Shop