PREMIUM VOKAI. Pastoviems klientams taikomos nuolaidos!

Kaip mus rasti

Savanorių pr. 222, Kaunas
(vidiniame kieme, vidurinė rampa)

Atsiimk patogiu metu!

Prieš atvykstant paskambinkite -
+370 697 41234Partneriai

Papuošalai ineternetu

Dideli meškinai

Bambukas.lt

Informacija

Dėžės

Kartoninės dėžės – tai universalios pakavimo prekės, padedančios patogiai ir greitai pergabenti įvairiausios paskirties daiktus. Be to, jos gali atlikti ir apsauginę funkciją, nes puikiai tinka įvairių daiktų saugojimui namuose. Šios pakuotės yra tiek didelių, tiek mažų dydžių, įvairių formų, į jas nesunku sutalpinti nestandartinių išmatavimų da...

Kartoninės dėžės – tai universalios pakavimo prekės, padedančios patogiai ir greitai pergabenti įvairiausios paskirties daiktus. Be to, jos gali atlikti ir apsauginę funkciją, nes puikiai tinka įvairių daiktų saugojimui namuose. Šios pakuotės yra tiek didelių, tiek mažų dydžių, įvairių formų, į jas nesunku sutalpinti nestandartinių išmatavimų daiktus. Skirtingo dydžio kartoninės dėžės yra trijų sluoksnių su kokybišku, tvirtu, rievėto kartono užpildu. Jų viršus ir apačia yra padengti lygiu kartoniniu sluoksniu. Tokia sandara leidžia šias pakavimo prekes naudoti ne vieną kartą, nesijaudinant dėl to, jog jos gali suplyšti. Prieš renkantis dėžes, svarbu apsispręsti, kam jos bus naudojamos, nes skirtingų storių pakuotės tinka skirtingiems daiktams pakuoti ar saugoti. Pavyzdžiui, daugiasluoksniai gofruoto kartono gaminiai labiau tinka lengvesniems daiktams.

KARTONINIŲ DĖŽIŲ RŪŠYS

  • Stačiakampio arba kubo formos. Šios pakavimo prekės gaminamos iš tvirto bei ekologiško gofruoto kartono, todėl efektyviai apsaugo prekes nuo drėgmės, smūgių ar suspaudimo. Tai – universalus pasirinkimas.
  • Su rankenomis, langeliu, iš dviejų dalių. Kartoninės dėžutės su iškirstomis rankenomis – puikus pasirinkimas, jeigu norite patogiai pernešti sunkius daiktus. Iš dviejų dalių pagamintos pakuotės labiausiai tinkamos smulkių daiktų, dovanų, pakavimui, kuriam taip pat galima panaudoti pakavimo gaminius su langeliu.
  • Greito uždarymo, Snap lock. Šio tipo kartoninės dėžės pasižymi išskirtine kokybe ir labai lengvai užsidaro bei atsidaro, todėl puikiai tinka smulkių daiktų bei dovanų saugojimui. Be to, jas galima naudoti ne vieną kartą, gabenant įvairius daiktus.
  • S dydžio paštomatams. Tokios dėžės pritaikytos siuntų terminaluose esantiems „S” dydžio skyriams. Jos turi tvirtesnius, apsaugotus šonus, kurie suteikia papildomą apsaugą siuntiniui, padeda išvengti išorinių pažeidimų.
  • Pakabinamiems rūbams. Šis pasirinkimas puikiai tinka rūbų transportavimui bei sandėliavimui. Dantyti strypai, pagaminti iš sustiprinto plastiko, yra pritaikyti visų tipų pakaboms. Tokiose pakavimo dėžėse sukabinti drabužiai nesusiglamžo, yra apsaugoti nuo kandžių, juos nesunku išimti.
Daugiau

Dėžės Yra 2 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų